Zařízení ke stlačování odpadu

Při projektování a konstruování kompletních zařízení pro likvidaci odpadu používáme balíkovací lisy, stacionární kontejnerové lisy a mobilní samolisovací kontejnery od renomovaných výrobců a partnerů. Podle druhu a množství odpadu jsou k zařízením připojovány balicí stanice, mobilní samolisovací kontejnery, stacionární; kontejnerové lisy nebo horizontální balíkovací lisy. Zaručujeme přitom kompletní předběžné projednání spojovacích jednotek a zapojení těchto strojů do systému zařízení Höcker Polytechnik a k jeho řídícím jednotkám.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Smysluplná likvidace odpadu

Opětovné zhodnocení recyklovatelného odpadu resp. likvidace použitého materiálu je důležitou součástí pracovní činnosti mnoha společností. Za účelem minimalizace vzniklých nákladů je nutné smysluplně investovat. Dlouholeté zkušenosti v oblasti techniky životního prostředí a nejmodernějších vývojových a výrobních procesů umožňují společnosti Höcker Polytechnik zhotovit výrobky, které jsou pro zákazníky funkčním a z hlediska nákladů výhodným pojítkem v recyklačním procesu stlačování a likvidace surovin.

Myslíme na všechno

Na základě úzké spolupráce s výrobci zařízení na zhutňování odpadu a optimálního dopravování materiálu do těchto lisů prostřednictvím odlučovačů materiálu od Höcker Polytechnik se zvyšuje spolehlivost strojů. Takto se vytváří zařízení na likvidaci odpadu, která jsou z hlediska spotřeby energie optimální a šetrná k životnímu prostředí.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm