Zařízení k odsávání rozstřikované barvy / technika opracování povrchů

Kvalita povrchů vašich výrobků je vaší vizitkou. Zařízení k odsávání rozstřikující se barvy vám pomohou připravit dokonalý povrch výrobků a ochrání vaše zaměstnance před škodlivinami. Höcker Polytechnik nabízí správné řešení pro jakékoli požadavky, od kompaktního stojanu pro odsávací zařízení PaintStar T až po vodou ostřikované odsávací stěny s plně automatizovaným procesem na likvidaci lakových kalů. Nízké investiční náklady, nízké sekundární náklady, dokonalý výsledek lakýrnických prací.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Vyhovující jakýmkoli potřebám

Správné měřítko. Nejvyšší nároky vztahující se na kvalitu povrchu jsou čím dál častěji určujícím faktorem výroby v moderních výrobních podnicích. Zařízení k odsávání rozstřikující se barvy od Höcker Polytechnik plně vyhovují těmto požadavkům a jsou maximálně vhodné k dosažení vysokého povrchového lesku – za předpokladu správného navržení projektu.

Servis

Také po uvedení zařízení do provozu můžete společnost Höcker Polytechnik zastihnout téměř v jakoukoli denní i noční dobu – neboť pouze bezchybně fungující stroje zajistí plynulý průběh výroby. Z tohoto důvodu máme k dispozici poměrně hustou síť pracovišť poskytujících služby zákazníkům a servis.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm