Vzduchové separátory / větrací zařízení

Používání moderní třídící techniky vyžaduje výkonná a přesně dimenzovaná větrací zařízení a vzduchové separátory. Höcker Polytechnik nabízí řešení, která zaručují spolehlivé výrobní podmínky a čistý vzduch na pracovišti. Přiváděný vzduch obsahuje 100% čistého vzduchu. Využitím odpadního tepla lze uspořit až 50% energie. Nezáleží na tom, zda se jedná o elektrickou energii, olej nebo teplou vodu. Máme připraveny všechny varianty ohřívání vzduchu. Chlazení se provádí výhradně chladicími prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Hospodárnost a bezpečnost provozu

Höcker Polytechnik neustále hledá dokonalejší řešení problémů, jejichž hlavní dva cíle jsou: co největší hospodárnost a bezpečnost provozu. V souladu s touto zásadou pro Vás vyrábíme zařízení, která jsou výsledkem znalostí a zkušeností nasbíraných v průběhu 40 let trvajících výzkumů, vývojových postupů a praxe.

Naslouchat a přemýšlet

Poradíme vám. Rádi. A důkladně. V případě dotazů týkajících se projektování, dodávek nebo montáže jsou vám kdykoli k dispozici naši techničtí pracovníci. Přímo v místě vašeho pracoviště společně najdeme řešení, které pro vás bude co nejekonomičtější a nejúčinnější.

Servis

Také po uvedení zařízení do provozu nás můžete zastihnout téměř v jakoukoli denní i noční dobu – neboť pouze bezchybně fungující stroje zajistí plynulý průběh výroby. Z tohoto důvodu máme k dispozici poměrně hustou síť pracovišť poskytujících služby zákazníkům a servis. Jsme vždy tam, kde nás potřebujete.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm