Průmyslové ventilátory

Průmyslové ventilátory společnosti HÖCKER POLYTECHNIK GmbH jsou bezhlučným, spolehlivým a energeticky efektivním srdcem Vašeho vzduchotechnického zařízení. Každý ventilátor je zkonstruován speciálně pro svou oblast použití, a dosahuje tak maximální možné účinnosti. Energeticky efektivní motory a měniče kmitočtu navíc sníží spotřebu elektřiny Vašeho zařízení.

Unsere Systeme

Für weiterreichende Informationen kontaktieren Sie uns, wir beraten Sie gern.

Volba Retrofit

Výměna Vašich starých ventilátorů za moderní, energeticky efektivní ventilátory citelně sníží energetické náklady a kromě toho minimalizuje akustické emise. Investice do výměny se při neustále rostoucích cenách energií může rychle amortizovat.

Energeticky efektivní provoz

Vysoká účinnost šetří energii a snižuje náklady. Technici společnosti HÖCKER POLYTECHNIK vyvinou individuálně pro Vaši oblast použití ventilátory s maximální účinností. Energeticky efektivní motory a měniče kmitočtu jejich účinnost ještě dodatečně zvýší.

Spolehlivost a vytrvalost

Ventilátory společnosti HÖCKER POLYTECHNIK GmbH byly v posledních 50 letech neustále dále vyvíjeny a podávají přesvědčivé výkony v každodenním nepřetržitém provozu. Solidní a na údržbu nenáročné ventilátory jsou důležitou součástí Vašeho větracího nebo odsávacího zařízení.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm