Odsávací zařízení / odprašovací zařízení

Ventilátory a přístroje sloužící k odlučování prachu jsou srdcem odsávacího zařízení. Höcker Polytechnik neustále hledá dokonalejší řešení problémů, jejichž hlavní dva cíle jsou: co největší hospodárnost a bezpečnost provozu. V souladu s touto zásadou vyrábí Höcker Polytechnik vysoce výkonné ventilátory, které jsou výsledkem znalostí a zkušeností nasbíraných v průběhu 50 let trvajících výzkumů, vývojových postupů a praxe.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Žádné nezodpovězené otázky

Technická zařízení od Höcker Polytechnik sloužící k odlučování prachu zachycují, dopravují a odlučují prach nebo pevné částice ze vzduchu a plynů. Základní součástí nabídky je plánování, zhotovení, montáž a uvedení vzduchotechnických zařízení do provozu s využitím odsávacích zařízení a zařízení sloužících k odlučování prachu, jež jsou přizpůsobeny individuálním potřebám.

Hlavní přednosti

Odsávací zařízení a zařízení sloužící k odlučování prachu od Höcker Polytechnik mají mnohostranné využití a nejsou náročná na údržbu. Ať již se jedná o mobilní nebo stacionární zařízení, každý stroj se vyznačuje hospodárností provozu s úsporou energie. Kompaktní konstrukce zaručuje bezproblémové přizpůsobení jakýmkoli prostorovým kapacitám. Standardní nabídkou Höcker Polytechnik jsou odlučovače prachu, které jsou čištěny působením vibrací. Pro nepřetržitý výrobní proces jsou určeny odlučovače prachu s tryskovým čištěním.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm