Standard I, II, III

Mobilní odsávací zařízení firmy HÖCKER POLYTECHNIK jsou univerzálním řešením pro efektivní čištění strojů a dílenských podlah nebo pro přímé odsávání obráběcích strojů. Tři různé konstrukční velikosti od 1,1 do 2,2 kW Vám zaručí správnou velikost zařízení s vhodným sacím výkonem. Výkonný ventilátor je v zájmu úspory prostoru vestavěn do pláště odsávacího zařízení a má zvláště tichý a klidný chod. Pro zachycení třísek je k dispozici velkoobjemový záchytný vak. Výměna záchytného vaku je jednoduchá a bezpracná. Zařízení jsou maximálně kompaktní a mobilní – střídání stojů je tedy rychlé a bezproblémové. Montáž se provádí sériově na stabilní základové desce. Za příplatek lze dodat rozmanité zvláštní příslušenství pro potřebnou individuální polohu.
Mobilní odsávací zařízení firmy HÖCKER POLYTECHNIK typu Standard splňují nejvyšší nároky na kvalitu a výkon. Tyto přetlakové systémy nejsou ovšem v Německu schváleny pro odsávání dřevěného prachu v průmyslových provozech.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm