Odlučovače / cyklonová zařízení

Odlučovače materiálu a cyklonová zařízení jsou používány tam, kde je z výrobně technických důvodů nutné odstraňovat velkoplošný výrobní odpad.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Princip fungování

Za provozních podmínek jsou odpad a vzduch obsahující prachové částice společně přiváděny do odlučovače. Zatímco zabudovaný turniketový uzávěr odlučovače materiálu odlučuje hrubý materiál téměř bez působení tlaku, prochází vzduch obsahující prachové částice odlučovacím zařízením a v připojeném filtračním zařízení může bez problému dojít k jeho čištění.

Pouze pro velké prostory

Cyklonové odlučovače jsou vhodné k hrubému vstupnímu odlučování materiálu, v závislosti na množství vzduchu však vyžadují vysokou konstrukční výšku.

Hlavní oblast použití

Odlučovače Höcker Polytechnik nabízejí spolehlivý a plynulý provoz, velkou průchodnost materiálu a vzduchu a současně nízkou spotřebu energie. Připojení následně zařazených filtračních zařízení a prvků pro beztlakové vynášení materiálu je možné bez omezení. Stroje mají velmi kompaktní konstrukci a nízkou konstrukční výšku a umožňují pohodlný přístup při provádění revizních prací.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm