Energeticky efektivní systémy

Programovatelné řídící jednotky od Höcker Polytechnik snižují spotřebu energie odsávacích zařízení, zařízení na likvidaci odpadu nebo systémy na odsávání rozstřikující se barvy až na 60%! Management finančních nákladů je jedním z nejdůležitějších úkolů dnešní doby. Moderní řídicí systémy s elektronickou regulací otáček snižují náklady na spotřebu energie a šetří finanční výdaje.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Koncept na úsporu energie

Tým servisního oddělení Höcker Polytechnik zaznamená přímo v místě provozu zařízení skutečné údaje a zpracuje koncept na úsporu energie dle specifických podmínek zákazníka. A to nejdůležitější: To vše je cenově natolik výhodné, že se investice během krátké doby vrátí.

Malý přístroj s velkým potenciálem

Čím vyšší je požadované zvýšení tlaku ventilátorů, tím vyšší jsou náklady na spotřebu energie za m³ odsátého vzduchu. Při použití měniče kmitočtů od Höcker Polytechnik se zvyšuje potenciál úspory nákladů i v případě pouze částečného vytížení stroje se vzrůstajícím zvyšováním tlaku. Čím větší množství vzduchu a maximální zvýšení tlaku a čím větší regulační rozsah, tím větší úspora nákladů.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm