Rozmělňovací zařízení WL

Rozmělňovací stroje konstrukční řady WL a WL/S od společnosti Höcker Polytechnik jsou vybaveny osvědčenými technickými prvky a vhodné ke zpracování jakýchkoli dřevěných materiálů. Pomaloběžné rozmělňovací stroje s jednou hřídelí byly zkonstruovány dle požadavků dřevozpracujícího průmyslu. Lze je využít k drcení všech druhů dřevěného odpadu jako jsou odřezky, palety, dřevotřískové desky atd. Základní modely jsou vybaveny individuálně dle potřeb zákazníky. Stroje mají rotory šíře 800 mm a jsou silně dimenzovány. Od konstrukční velikosti strojů WL6 s pracovním výkonem 22 kW jsou stroje za účelem automatického přepínání hvězda-trojúhelník dodatečně vybaveny hydrodynamickou rozběhovou spojkou, aby byl i v případě kompletně naplněného násypného trychtýře zajištěn pozvolný rozběh rotoru. Zvláštní konstrukční řešení strojů související s nároky zpracovávaného materiálu jsou navrhována dle přání zákazníka.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm