Drtiče / rozmělňovací zařízení

Vysoce výkonné drtiče konstrukční řady Höcker Polytechnik PHS jsou optimální pro drcení a přípravu pro lisování veškerých papírových a lepenkových odpadů a dutinek. Standardně se tyto stroje vyznačují vysokou výkonností a současně nízkou spotřebou energie a díky pomalu se pohybujícím hřídelím také nízkou hladinou hluku.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Krátké a malé

Vysoce výkonné drtiče Höcker Polytechnik umožňují drcení a přípravu pro lisování velkých formátů papírového a lepenkového odpadu dle individuálních potřeb. Drtiče Höcker Polytechnik pracují na principu řezání a trhání, při němž se ozubené hřídele otáčí proti sobě a rozdílnou rychlostí. To snižuje hladinu hluku a opotřebení stroje, neboť ozubené hřídele zasahují mezi sebe navzájem, aniž by se dotýkaly, a otáčí se nízkou obvodovou rychlostí.

Efektivní řešení

Program drtičů Höcker Polytechnik zahrnuje různé modely s několika výkonnostními stupni a různými přídavnými zařízeními. Všechny varianty drtičů lze bez problémů kombinovat s dalšími komponenty Höcker Polytechnik jako jsou speciální, dopravní a trhací ventilátory, odlučovače materiálů, filtrační zařízení určená k pneumatickému odstraňování odpadů nebo pásové dopravníky k mechanickému odstraňování odpadového materiálu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se speciální oblasti použití strojů, zavolejte nám. Rádi vám poskytneme informace a poradíme.

Untha Shredding Technology – Spolehlivá značka

K drcení zbytků dřeva, plastu, kovu nebo papíru V případě použití mimo rodinu produktů Höcker používáme přednostně drticí zařízení firmy Untha.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm