Briketovací lisy

Skladování a likvidace volných prachových částic a třísek je nejen nákladné, ale i nebezpečné. Stlačení odpadu briketováním umožňuje dle druhu zpracovaného materiálu mnohonásobné zmenšení objemu a tím i výraznou úsporu místa a přepravních nákladů. Navíc lze brikety bezpečně a nezávadně skladovat a jejich výroba reprezentuje způsob dalšího zpracování odpadu, který je šetrný k životnímu prostředí. Hydraulické briketovací lisy zjednodušují bezpečnou a úspornou likvidaci odpadu a přípravu k dalšímu využití vašeho výrobního odpadu, obsahujícího celulózu nebo kovy.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Briketovací lisy

Briketovací lisy od společnosti Höcker Polytechnik jsou vyráběny na základě více než 50letých zkušeností. Série BrikStar se vyznačuje obzvláště kompaktním provedením v kombinaci s moderní řídící technikou a hydraulickým zařízením. Slouží k dokonalému a bezpečnému provozu a umožňuje maximální zhutnění materiálu.

Zkušenosti předávané po celém světě

Höcker Polytechnik pracuje na základě zkušeností s tisíci briketovacími lisy a z více než 50 let trvající výroby těchto zařízení. Nashromážděné poznatky a dovednosti jsou z přesvědčení sdíleny společně se zákazníky a partnery. Vedle neustálého rozvoje techniky klade Höcker Polytechnik největší důraz na trvalou péči a údržbu strojů. Technické pracovníky můžete kontaktovat 24 hodin denně sedm dnů v týdnu. A to kdekoli na světě. Neboť společnost Höcker vlastní svou síť servisních stanic rozmístěných ve všech důležitých regionech, zemích a na všech kontinentech. Přejeme si, aby vaše stroje fungovaly.

Brikety

Briketováním vyrobíte vysoce kvalitní suroviny, které jsou nyní velmi žádané např. jako biomasa v podobě briket: výhřevnost 2 kg dřevěných briket odpovídá výhřevnosti přibližně 0,9 litrů topného oleje. I ceny kovového odpadu neustále narůstají. Briketováním kovových špon docílíte podle druhu slitiny a vývoje cen za ocel zajímavých vyšších výnosů. Také hodnota briketovaných kovových špon zajistí provozovateli zajímavé vyšší výnosy v závislosti na materiálu resp. slitiny.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm