Biomasa / využití zbytkového dřeva

Právě v době čím dál většího snižování zásob surovin a drastického nárůstu nákladů za energii a zásobování teplem nabývá využívání zbytkového dřeva a biomasy čím dál většího významu. Höcker Polytechnik má v této oblastí více než 40leté zkušenosti získané při vlastní výrobě zařízení a při spolupráci s vynikajícími kooperačními partnery. Ať již se jedná o horkovzdušná vytápěcí zařízení, která jsou plněna ručně nebo automaticky, o teplovodní vytápěcí zařízení, sila sloužící k ukládání hoblin, vynášení materiálu ze zásobníků a plnicí zařízení, odstraňování prachu z kouřových plynů nebo komínové systémy - Höcker Polytechnik má vždy optimální úsporné řešení pro ekonomické a ekologické využití vašeho výrobního odpadu.

Naše systémy

Pro další informace nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Hospodárnost a bezpečnost provozu

Nikdy se nespokojit s tím, co máme. Neu asbíraných v průběhu 40 let trvajících výzkumů, vývojových postupů a praxe.

stále hledáme dokonalejší řešení problémů, jejichž hlavní dva cíle jsou: co největší hospodárnost a bezpečnost provozu. V souladu s touto zásadou pro vás vyrábíme zařízení, která jsou výsledkem znalostí a zkušeností n

Naslouchat a přemýšlet

Poradíme vám. Rádi. A důkladně. V případě dotazů týkajících se projektování, dodávek nebo montáže jsou vám kdykoli k dispozici naši techničtí pracovníci. Přímo v místě vašeho pracoviště společně najdeme řešení, které pro vás bude co nejekonomičtější a nejúčinnější.

Servis

Také po uvedení zařízení do provozu nás můžete zastihnout téměř v jakoukoli denní i noční dobu – neboť pouze bezchybně fungující stroje zajistí plynulý průběh výroby. Z tohoto důvodu máme k dispozici poměrně hustou síť pracovišť poskytujících služby zákazníkům a servis. Jsme vždy tam, kde nás potřebujete.

Další informace o výrobku? Kontaktujte nás.
Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá.

Vzali na vědomí zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte s tím, že mnou poskytnuté údaje jsou elektronicky shromážděna a uložena. Moje data použit zde pouze přísně určených ke zpracování a odpovědi na mou otázku. Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním.

Poznámka: Svůj souhlas kdykoli může odvolat zasláním e-mailu info@hpt.net.

Datenschutzerklärung gelesen*

* Tato pole prosím kompletně vyplňte.
This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm