Kompletní servis společnosti HÖCKER POLYTECHNIK

Zde najdete rozmanité servisní služby, poskytované společností HÖCKER POLYTECHNIK. Klademe velký důraz na to, aby se na nás naši zákazníci mohli spolehnout i v budoucnu. Proto se snažíme Vás podporovat na všech úrovních, při osobním poradenství, při detailním plánování, při výrobě a samozřejmě při bezpečném uvedení zařízení do provozu a při údržbě. Pokud však existuje ještě nějaké přání, které bychom mohli splnit, napište nám nebo nám jednoduše zavolejte.

Servis a údržba


Dopřejte si jistotu smlouvy o provádění údržby společností HÖCKER POLYTECHNIK. Díky ní si ušetříte zbytečné náklady na náročné opravy nebo dokonce na zastavení výroby. Naši servisní technici mohou při pravidelných preventivních zkouškách funkčnosti Vašich zařízení včas identifikovat eventuální závady nebo opotřebení, a odstraňovat je tak plánovaně a bez zbytečných výdajů. Budete tak profitovat z vysoké bezpečnosti provozu a dlouhé životnosti Vašich zařízení. Pro tuto službu Vám nabízíme smlouvy o provádění údržby, individuálně přizpůsobené Vašim požadavkům.

Máte prosbu? Kontaktujte nás.

This website uses cookies to make all functions fully usable and to analyze the traffic to this website. For more information see our privacy policy.
Confirm